Entegre Güvenlik Çözümleri

Entegre Güvenlik Çözümleri

Özel Güvenlik Hizmetlerini verdiğimiz tüm yaşam alanları ve tesislerde optimum maliyet ile en etkin çözümleri iş ortaklarımızla aynı menfaat ve birliktelik içerisinde, onların ihtiyaçlarına göre gerek hizmet başlangıcında, gerekse de hizmet dönemi içerisinde şekillendiririz.

Hazırlanan risk analiz raporları ölçümlemeleri doğrultusunda tesislerde verilen Fiziki Özel Güvenlik Hizmetleri, ETS GÜVENLİK teknoloji altyapısıyla desteklenerek, işlevsellikte maksimum noktaya gelinir.

Kapı ve lobi karşılamalarında kullanılan ziyaret defteri uygulamalarının olduğu dönemleri rafa kaldıran ETS GÜVENLİK, iş ortaklarına vermiş olduğu tüm hizmetlerinde teknolojik alt yapı kullanarak, tüm verileri dijital ortama işler ve saklar. Kullanılan online tabanlı uygulamalar ile anlık veri girişi yapan ETS GÜVENLİK personellerinin tüm hareketleri sistem üzerinden yetki verdiğimiz tüm işletme yöneticilerinin ekranlarına diledikleri anda, rapor olarak gider.

Entegre Güvenlik Çözümleri kapsamında tesis içerisinde kullanılan tüm plaka tanıma, kart okuma, devriye / tur kontrol sistemi, görüntülü ve sesli data iletişimleri yine tesis içerisinde kullanılan mevcut sistemlerin durumuna bağlı olmak üzere Yönetim Kurullarının verdiği onay ile tek bir uygulama üzerinde toplanır. Sağladığımız bu online alt yapı sistemi ile hizmetin büyük çoğunluğu tamamiyle dijitalleşir.

Dijitalleşen hizmetin içerisinde ETS GÜVENLİK personeline ise ziyaretçileri güler yüzle karşılamak kalır.

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Formu
1 Step 1

Fiyat Teklif Formu

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder