Fabrika ve Sanayi Tesisleri Güvenliği

Fabrika ve Sanayi Tesisleri

Maksimum güvenlik gerektiren fabrika ve sanayi tesislerinde iş ortaklarına Özel Güvenlik Hizmetleri sunan ETS GÜVENLİK, bu fabrika ve şantiye alanları ile büyük sanayi kuruluş ve tesislerinin güvenlik hizmetlerini özel seçilmiş ve özel eğitimlere tabi tutulmuş personeller ile sağlar.

Teknoloji ve insanoğlu gibi sürekli yenilenen ve globalleşen dünyanın dinamik değişken ve dinamik yapısı altında hızla yer değiştiren dengelerin var olduğu bir dönemde ekonomik güçlerin çıkar çatışmalarından dolayı kaynaklanan sebeplerden ötürü sanayi tesisleri gibi önemli kurumlar hedef haline gelebilmektedir.

Üretimin bir günlük durma noktasına geldiğinde ekonomi yönünden işletmenin ne gibi zararlarla karşılaşabileceği gerçeği ve bu gerçekle oluşabilecek iç ve dış tehditlerin algılanmasıyla birlikte otomasyon ve fiziki teknolojik güvenlik önlemleriyle güçlendirilebilen tesislerin deneyimli personel ve güvenlik danışmanlığı ihtiyaçları giderek artmaktadır.

ETS GÜVENLİK tam da bu noktada fabrika ve sanayi alanında faaliyet gösteren iş ortaklarına en uygun ve güvenilir hizmetleri verebilmek için tüm sahada örgütlenmiştir.

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Formu
1 Step 1

Fiyat Teklif Formu

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder