Zincir Mağaza ve Market Güvenliği

Perakende Mağazaları

Perakende Mağaza Güvenliği, yoğun olarak alışveriş merkezleri, havalimanları ve dinlenme tesisleri ile yine üzere yoğun olarak kullanılan caddeler üzerinde konuşlanmış tüm perakende mağazalarına ait varlıkların / ürünlerin başta olmak üzere, bu mağazalar içerisinde alışveriş yapan müşterilerin / ziyaretçilerin can güvenliğini korumak ve kollamak açısından önem arz eden hizmet modelidir.

Fiziki Güvenlik Hizmetlerinin, elektronik güvenlik sistemleri ile desteklendiği mağaza güvenliği modelinde önemli unsur takiptir.

Bu anlamda tüm personellerine hizmette takipçilik konularında uygulamalı olarak eğitim modülleri ile eğitimler veren ETS GÜVENLİK, sektörde personellerini sürekli yenileyerek hizmet anlayışı hususunda güncel tutar.

Perakende sektöründe hizmet veren tüm yerel ve zincir mağazaların ihtiyaç duyduğu Özel Güvenlik Hizmetleri modüllerimiz ile iş ortaklarının yanında olan ETS GÜVENLİK, vermiş olduğu hizmetlerde kayıpların ve maliyetlerin ortadan kaldırılması için yapılan fiziki ve teknolojik yatırımlar ile tüm kayıpların kontrollü olarak engellenmesini, minimum seviyelere indirilmesini ve sürekli denetlenebilir olmasını hedefler.

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Formu
1 Step 1

Fiyat Teklif Formu

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder