Alışveriş ve Eğlence Merkezi Güvenliği

Alışveriş ve Eğlence Merkezleri

Alışveriş Merkezleri, globalleşen dünya düzeninde Avrupa’da olduğu gibi günümüz Türkiye’sinin de şehir yaşamında önemli bir yer tutan, ekonomik anlamda ise ülke ekonomileri başta olmak üzere gayrimenkul yatırım sektörüne büyük katkı sağlayarak ivme kazandıran alışveriş, yeme içme, eğlence ve ticaret merkezleri, kompleksleridir.

Hayatımıza hızlıca giren ve güncel veriler doğrultusunda Türkiye genelinde toplam 400’ün üzerinde yer alan Alışveriş Merkezleri, hemen hemen hepimizin hayatında önemli bir rol oynamaktadır. İçerisinde barındırdığı bir çok sektör ile ziyaretçilerine alternatifli alışveriş, yeme içme ve eğlence gibi ihtiyaçlar sunan Alışveriş Merkezleri bu gerçek ile bakıldığında birbirlerine entegre olmuş bu yapıları sayesinde günümüz şartlarının en yoğun ve kalabalık olduğu mekanlardır.

Günlük ziyaretçi sirkülasyonları ile yoğun kullanım altında olan Alışveriş Merkezleri de tıpkı diğer tesisler gibi hizmetsel anlamda yaşayan, nefes alıp veren taşınmazlar / yatırımlar arasındadır. Peki ya ETS GÜVENLİK bu işin neresinde ?

ETS GÜVENLİK, tüketicilerin alışveriş yapmak için geldiği Alışveriş Merkezlerinin tam kalbindedir.

ETS GÜVENLİK, Alışveriş merkezlerini, tüm mağaza çalışanlarını, müşteri ve ziyaretçilerini her türlü iç ve dış tehdide karşı korumak üzere gerekli önleyici tedbirler alıp, tesis içerisinde geniş kapsamlı bir güvenlik ağı oluşturarak ve Risk analizi çalışmalarını günümüz güvenlik tehditlerine göre sürekli olarak güncelleyerek hizmet vermektedir.

Şehrin gözbebeği olan semtlerin en hassas bölgelerinde konuşlu olan alışveriş merkezlerinde hizmet veren ETS GÜVENLİK personelinin gözü ve algısı tamamen açıktır. XRAY cihazında görevli bir ETS Güvenlik personeli, kontrollerinde şüpheli olarak hissettiği durumlarda şüpheli şahısları zincirleme iletişim teknikleriyle saha içerisinde ki görevli diğer arkadaşlarına intikal ettirir. Sahada ki ETS GÜVENLİK personelleri tarafından yakın markaj ve izlemeye alınan şüpheli şahıslar hiçbir ETS’linin gözüden kaçmaz ve sürekli takip edilir. Almış oldukları hizmet eğitimleri ile donatılan personellerimiz, kısa sürede şüpheli şahısın hal ve hareketlerinden elde ettiği izlenimi veriye dökerek, sürecin eyleme gideceğinden emin olur ve şüpheliye müdehale etmek adına operasyona start verir. İlgili amirler ve yöneticilere yapılan durum bildiriminin ardından en yakın kolluk kuvvetlerinden destek istenir ve şüpheli zincirleme güvenlik tedbirleri kapsamında alışveriş merkezinden uzaklaştırılarak, duruma kontrollü bir şekilde müdehale edilmiş olur.

ETS GÜVENLİK olarak Özel Güvenlik Hizmetlerini verdiğimiz alışveriş merkezlerinde görevli güvenlik personellerimiz ve yöneticilerimiz, sahada 7 gün 24 saat görevli olan denetim ekiplerimiz tarafından planlı ve plansız olmak üzere denetime tabii tutulmaktadır. Gerçekleştirilen bu denetimler sayesinde personelimizin mesleki bilgisi, hizmet verdiği alan ve noktalar hakkındaki temel bilgileri ve görevine olan bağlılığı sürekli olarak kontrol edilmekte, aylık performans değerlendirmeleri bu kıstaslar doğrultusunda yapılmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Formu
1 Step 1

Fiyat Teklif Formu

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder