Özel Güvenlik Risk Analiz Raporu ve Değerlendirmesi

Risk Analiz Raporu ve Değerlendirmesi

Özel Güvenlik Hizmetleri veyahut Danışma ve Yönlendirme Hizmetleri verilen yada verilecek olan tesiste, etkili bir güvenlik politikasının oluşturulmasının ilk aşaması, tesisin karşılaşabileceği tüm risklerin analizinin doğru  yapılması ile başlar.

ETS GÜVENLİK, tamda bu noktada iş ortağının tesisinde vereceği Özel Güvenlik Hizmetleri öncesinde, her biri alanında uzman saha yönetim ekibi ile tesisin güvenlik ihtiyaçlarına cevap veren, mekana ve mevcut kullanım şartlarına uygun, geniş kapsamlı, gerçekçi, verimli, ekonomik ve şeffaf bir risk analiz raporu hazırlar.

Hazırlanan Risk Analiz Raporunun sonuçlarına göre tesisinize uygun güvenlik ihtiyacı belirlenir, akabinde ise kısa, orta ve uzun vadeli güvenlik prosedürleri oluşturularak tesisin işletmesini üstlenen üst yönetime sunumunu yapılır.

Üst yönetime sunumu yapılan Risk Analiz Raporu doğrultusunda tesiste hizmet verecek olan fiziki güvenlik ekibi oluşturulmaya başlanır, onayı verilmiş ise mevcut şartlarda bulunmayan elektronik güvenlik sistemlerinin kurulumu gerçekleştirilir ve kalite yönetim politikası doğrultusunda hizmete başlayarak, hizmetin sürekliliği esasında günlük, haftalık ve aylık olarak periyodik denetimler gerçekleştirilir.

Alanında uzman saha yönetim ekibimiz tarafından verilen aşamalı bu hizmetler sayesinde ise güvenlik riskleri en aza indirilmiş olur ve ETS GÜVENLİK iş ortaklarının yüzlerinde her daim mutlu ve güven dolu ifadeler bırakır.

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Formu
1 Step 1

Fiyat Teklif Formu

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder