Toplu Konut ve Rezidans Güvenliği

Toplu Konut ve Rezidanslar

Vermiş olduğu hizmetlerin tümünde ana faaliyeti “Müşteri Memnuniyeti” olan ETS GÜVENLİK, iş ortaklarına ait tüm toplu konut ve residence projelerinde tesis kurallarının ve özel konut sahiplerinin Özel Güvenlik Hizmeti ile ilgili talepleri doğrultusunda tesis içerisinde yaşayan kat maliklerinin huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için gerekli gözetim ve denetim hizmetlerini yapmakta, çevre güvenliğini sağlamaktadır.

Toplu Konut ve Rezidans projelerinde verilecek olan Özel Güvenlik Hizmetleri öncesi ETS GÜVENLİK’in alanında uzman saha yönetim ekibi tesisin güvenlik ihtiyaçlarına cevap veren, mekana ve mevcut kullanım şartlarına uygun, geniş kapsamlı, gerçekçi, verimli, ekonomik ve şeffaf bir risk analiz raporu hazırlar.

Hazırlanan Risk Analiz Raporunun sonuçlarına göre tesisinize uygun güvenlik ihtiyacı belirlenir, akabinde ise kısa, orta ve uzun vadeli güvenlik prosedürleri oluşturularak iş ortağına sunumunu yapılır.

Sunumu yapılan Risk Analiz Raporu doğrultusunda tesiste hizmet verecek olan fiziki güvenlik ekibi ( yaya ve araç giriş-çıkış kapıları, CCTV izleme noktası, yaya ve araçlı devriye, sosyal tesisler gibi ) tesisin önem arz eden noktalarına konuşlandırılarak oluşturulmaya başlanır ve hizmete start verilir veya proje sözleşmesi sona eren mevcut firmadan sorunsuz devir alınır.

ETS GÜVENLİK, tesislerinizde profesyonel bir Konut ve Rezidans güvenliğini tesis edebilmek amacıyla personellerini aylık eğitim modülleri kapsamında projeye özel uzman eğitimciler vasıtası ile periyodik hizmet eğitimlerine tabi tutar.

Bizimle İletişime Geçin

Teklif Formu
1 Step 1

Fiyat Teklif Formu

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder